ומשפע מצוות תפילין

התרגשות רבה בבר מצווה לנער חולה ומיוחד שנערך על ידי אגף השמחה של מרכז 'עזר לחיים'

 

ההורים הודו במיוחד לראשי עזר לחיים ואמרו שלולא עזרתם לא היה לנער שמחת בר מצווה
* פעילי אגף השמחה שימחו את הנער יחד עם אמנים שבאו לשמח את הנער

כשהוריו של ד. פנו למרכז 'עזר לחיים' זה היה נראה כמו עוד פנייה, אחד מתוך עשרות שמגיעות מידי יום.

אבל מיד כשהרכז הבין שמדובר בילד חולה ומיוחד שבלי עזרה וסיוע לא ייערך לו שמחת בר מצווה, הבין מיד שעליו להירתם בכל הכוח בכדי להפיק לו לנער אירוע שמח ומושלם, פעילי אגף השמחה נכנסו מיד לתמונה וארגנו במהירות אירוע מושלם על כל פרטיו.

כך ביום המיועד הגיע הנער ובני משפחתו לאולם, כששם מקבלים את פניו פעילי עזר לחיים בריקוד שמח וסוער עם תזמורתו של אהרל'ה גולדמן ודוד קליגר עם הקלרינט, וגדולי הזמר משה רוזנברג, שמוליק גפנר, וחיים עקשטיין, גם במהלך האירוע הפתיעו פעילי אגף השמחה בעזר לחיים את הנער כשהופיעו באולם הזמר שלמה כהן.

רגע מיוחד נרשם לקראת סיום השמחה כשכל המשתתפים רקדו יחד לקול צלילי התזמורת והשמחה הייתה ניכרת על פניהם של כל המשתתפים כשלפתע קם הנער מכסא הגלגלים איתו הוא מתנייד ורקד במקום כדקה עד שנפל חזרה על כסא הגלגלים שלו כשאפסו כוחותיו לעמוד.

אירוע זו מצטרף לשאר הפעילויות הנעשים מידי יום בכדי לעזור ולסייע לחולים השוהים בבתי החולים על ידי מאות מתנדבים ופעילים הנמצאים לצידם של החולים מהרגע הראשון שבו החולה מקבל את הבשורה הקשה עד השלבים בו החולה ברוך השם כבר משתחרר בריא ושלם אל לחיק משפחתו.

בעזר לחיים עוזרים לחולים גם עם אגף הסעות שמסיע מידי יום עשרות חולים באמבולנסים ורכבים לבתי חולים ולטיפולים דחופים, אגף ייעוץ רפואי והכוונה שמלווה את החולים בכל זמן שהותם בבית החולים ובכל התהליכים הרפואיים.

אגף תמיכה שמסייע במנות חמות ומזינות לחולים שלא מסוגלים לאכול את האוכל המוצע בבית החולים וכן למשפחות שאחד הוריהם בבית החולים ואין מי שידאג להם, כמו"כ מסייע האגף בארגון משמרות ליד מיטות החולה ועוד מגוון רחב של פעולות תמיכה, אגף השמחה שמקיים כל שבוע סבב של אירועי שמחה עם תזמורת וריקודים בבתי החולים ומשמח את החולים ונתן להם כח להתמודד ותקווה לחיים.

הרב נתן צישינסקי מייסד ויו"ר עזר לחיים שפועל ללא לאות יום ולילה למען החולים אמר בסיום האירוע: 'כל מאמץ שלנו ושל כל הפעילים מתגמד מול שמחה של נער חולה ומיוחד שכל חייו יודע רק מכאובים'.

רגע קטן מהאירוע:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצטרף לקהילה שלנו

שלא יישאר לבד

הכל התחיל בשיחת טלפון שגרתית בה התקשרה שולה וביקשה עזרה במשמרות לבנה שמעי ששוהה במוסד סגור לתשושי נפש. שמעי עבר מספר טראומות משמעותיות שגרמו לו

קרא עוד »

כשכולם נרתמים לשמח…

כמו תמיד, כשצריך לעזור, לסייע, להקל, לקחת חלק מהכאב והעול, הם תמיד נמצאים, הם תמיד כאן,מתנדבי "עזר לחיים" שלא מפסיקים ולא נחים לרגע, היו גם

קרא עוד »

מצות לפסח

אחרי שחילקנו את המצות לפסח ושמחנו מאושפזים בבית חולים, נתקלנו בתמונה של מקרר ריק כמעט לגמרי של משפחה יקרה שביקשה את העזרה שלנו לאחר החג.

קרא עוד »

מתמודדים ביחד

אומרים שהכי קשה לאדם להיות לבד. יש לכך גם מקור בתחילת פרשת בראשית "כי לא טוב היות האדם לבדו", המחשה לפסוק מצאנו בסיפור שהתרחש עם

קרא עוד »

ברכות לשף החדש

צוות ארגון "עזר לחיים" מאחל ברכת הצלחה לשף ברוך הכישרון חיים סלע על הצטרפותו לסגל המבשלים של הארגון, חיים סלע היה בעברו שף אחראי על

קרא עוד »

ליצירת קשר

רוצה להתעדכן בחדשות?

דילוג לתוכן