ומשפע מצוות תפילין

התרגשות רבה בבר מצווה לנער חולה ומיוחד שנערך על ידי אגף השמחה של מרכז 'עזר לחיים'

 

ההורים הודו במיוחד לראשי עזר לחיים ואמרו שלולא עזרתם לא היה לנער שמחת בר מצווה
* פעילי אגף השמחה שימחו את הנער יחד עם אמנים שבאו לשמח את הנער

כשהוריו של ד. פנו למרכז 'עזר לחיים' זה היה נראה כמו עוד פנייה, אחד מתוך עשרות שמגיעות מידי יום.

אבל מיד כשהרכז הבין שמדובר בילד חולה ומיוחד שבלי עזרה וסיוע לא ייערך לו שמחת בר מצווה, הבין מיד שעליו להירתם בכל הכוח בכדי להפיק לו לנער אירוע שמח ומושלם, פעילי אגף השמחה נכנסו מיד לתמונה וארגנו במהירות אירוע מושלם על כל פרטיו.

כך ביום המיועד הגיע הנער ובני משפחתו לאולם, כששם מקבלים את פניו פעילי עזר לחיים בריקוד שמח וסוער עם תזמורתו של אהרל'ה גולדמן ודוד קליגר עם הקלרינט, וגדולי הזמר משה רוזנברג, שמוליק גפנר, וחיים עקשטיין, גם במהלך האירוע הפתיעו פעילי אגף השמחה בעזר לחיים את הנער כשהופיעו באולם הזמר שלמה כהן.

רגע מיוחד נרשם לקראת סיום השמחה כשכל המשתתפים רקדו יחד לקול צלילי התזמורת והשמחה הייתה ניכרת על פניהם של כל המשתתפים כשלפתע קם הנער מכסא הגלגלים איתו הוא מתנייד ורקד במקום כדקה עד שנפל חזרה על כסא הגלגלים שלו כשאפסו כוחותיו לעמוד.

אירוע זו מצטרף לשאר הפעילויות הנעשים מידי יום בכדי לעזור ולסייע לחולים השוהים בבתי החולים על ידי מאות מתנדבים ופעילים הנמצאים לצידם של החולים מהרגע הראשון שבו החולה מקבל את הבשורה הקשה עד השלבים בו החולה ברוך השם כבר משתחרר בריא ושלם אל לחיק משפחתו.

בעזר לחיים עוזרים לחולים גם עם אגף הסעות שמסיע מידי יום עשרות חולים באמבולנסים ורכבים לבתי חולים ולטיפולים דחופים, אגף ייעוץ רפואי והכוונה שמלווה את החולים בכל זמן שהותם בבית החולים ובכל התהליכים הרפואיים.

אגף תמיכה שמסייע במנות חמות ומזינות לחולים שלא מסוגלים לאכול את האוכל המוצע בבית החולים וכן למשפחות שאחד הוריהם בבית החולים ואין מי שידאג להם, כמו"כ מסייע האגף בארגון משמרות ליד מיטות החולה ועוד מגוון רחב של פעולות תמיכה, אגף השמחה שמקיים כל שבוע סבב של אירועי שמחה עם תזמורת וריקודים בבתי החולים ומשמח את החולים ונתן להם כח להתמודד ותקווה לחיים.

הרב נתן צישינסקי מייסד ויו"ר עזר לחיים שפועל ללא לאות יום ולילה למען החולים אמר בסיום האירוע: 'כל מאמץ שלנו ושל כל הפעילים מתגמד מול שמחה של נער חולה ומיוחד שכל חייו יודע רק מכאובים'.

רגע קטן מהאירוע:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצטרף לקהילה שלנו

נפש אחת מישראל

יצחק ש. נאלץ להתאשפז עקב בעיות בקיבה, לצערו חתונת נכדו הראשון חלה בתוך תקופת האשפוז ונבצר ממנו להשתתף בשמחה. ערב החתונה עודו שוקע בהרהורים נוגים

קרא עוד »

המבדיל בין קודש לקודש

גם במוצאי שבת רגיל של אמצע השנה, מתנדבי עזר לחיים אומרים בהבדלה "המבדיל בין קודש לקודש"כמו בפעמים רבות באמצע החיים התמימים שלנו (למעט אותם חולים

קרא עוד »

סיפור למוצאי שבת

מוצ"ש פרשת וארא,הגעתי הביתה ועשיתי הבדלה,עוד לפני שהספקתי לפתוח את הטלפון הנייד הוא כבר צלצל,שמחתי שיש לי את הזכות ובעזרת השם -ע"י ארגון החסד "עזר

קרא עוד »

כשכולם נרתמים לשמח…

כמו תמיד, כשצריך לעזור, לסייע, להקל, לקחת חלק מהכאב והעול, הם תמיד נמצאים, הם תמיד כאן,מתנדבי "עזר לחיים" שלא מפסיקים ולא נחים לרגע, היו גם

קרא עוד »

מצוה גדולה להיות בשמחה

בשבוע האחרון מתנדבי עזר לחיים הפתיעו את מחלקת הילדים בבלינסון עם הרכב מוזיקה שכלל זמרים וחבורת כלי זמר, עם תחפושות…   צוות המתנדבים מציין עוד

קרא עוד »

מצות לפסח

אחרי שחילקנו את המצות לפסח ושמחנו מאושפזים בבית חולים, נתקלנו בתמונה של מקרר ריק כמעט לגמרי של משפחה יקרה שביקשה את העזרה שלנו לאחר החג.

קרא עוד »

ליצירת קשר

רוצה להתעדכן בחדשות?

דילוג לתוכן