פעילות חסד סביב השעון

בארגון “עזר לחיים” לא יודעים גבולות. אין גבול לנתינה, אין גבול לחסד ועזרה, ומסתבר שהם לא נותנים גם לגבולות בין מדינות להפריע לפעילות הברוכה.

“עזר לחיים” המסייע ועוזר לחולים, מוגבלים, בעלי צרכים מיוחדים ומלוויהם בימים ובשעות הקשות, עומד תדיר בפני משימות קשות, אך הפעם נראתה זו משימה בלתי אפשרית. באופן פתאומי ודחוף נקראו עסקני הארגון להטיס חולה לחו”ל לצורך טיפול רפואי מציל חיים.

ראש ומתנדבי הארגון זנחו הכל ויצאו למבצע האדיר והסבוך שכלל בירוקרטיה אינסופית, וארגון כל הציוד הרפואי במהירות הבזק. האמבולנס – נכונית של ארגון עזר לחיים היה מיידית לצידם עם נהג צמוד להסיע את החולה עד הגיעו לטרמינל 1 בנתב”ג לקראת הטיסה הבהולה. הטפסים סודרו, הצוות הרפואי העומד הכן, ובסייעתא דשמייא הטיסה יצאה ליעדה בזמן.

ראשי הארגון הפועל ללא מנוחה למען המטרה הקדושה של הקלת הסבל מהחולים ובני משפחתם, יכלו לסכם בסיפוק מפעילות נוספת המצטרפת לחוליות הזהב של שרשרת החסד וההתנדבות הנעשית במסגרתם.

האמבולנס – נכונית של “עזר לחיים” מצויד בתחכום ובחדשנות ומאפשר התניידות נוחה ומקצועים עבור המתקשים בהתניידות ורתוקים לכסא גלגלים. הנכונית מופעלת על ידי מתנדבים מסורים המקדישים מזמנם יקר, על חשבון העבודה או המשפחה, לעתים בשעות לא שעות, שעות לילה מאוחרות וערבי שבת וחג. המתנדבים היקרים מכירים בכך שבלעדיהם יוותרו מאות חולים ללא מענה שכן אינם יכולים להתנייד במוניות רגילות, קשה להם ליסוע באוטובוס, קשה להתנייד עם רכב פרטי, הם צריכים אמבולנס, נכונית מיוחדת שתקח אותם בצורה נוחה, ועל אף כל הקשיים הם מתמסרים במאור פנים ובטוב לב בלתי נדלה בכדי לסייע לחולים ובני משפחותיהם בשעות הכל כך קשות העוברות עליהם. מאות נסיעות מתבצעות מדי חודש וכך זוכים המטופלים להגיע אל בתי החולים ומהם, או לכל יעד אחר אליו הם זקוקים להגיע, במהירות וביעילות.

אשרי העם שככה לו, גם אלו שאינם פועלים בעצמם בשורות הארגון, אך פועלים בממונם ומחזיקים ידם בהוראת קבע להחזקת העלות היקרה של האמבולנס, ובכך הם שותפים ממשיים במערך החסד העצום שנעשה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצטרף לקהילה שלנו

“פעקאלאך” למוצאי שבת…​

“פעקאלאך” למוצאי שבת… עוד מוצאי שבת חורפי ארוך ומשעמם בין כתלי בית החולים ‘תל השומר’. בחוץ סגרירי וסוער, ובפנים עצוב וקודר. מבעד לדלתות החדרים נראו

קרא עוד »

ומשפע מצוות תפילין

התרגשות רבה בבר מצווה לנער חולה ומיוחד שנערך על ידי אגף השמחה של מרכז ‘עזר לחיים’   ההורים הודו במיוחד לראשי עזר לחיים ואמרו שלולא

קרא עוד »

סיפור למוצאי שבת

מוצ”ש פרשת וארא,הגעתי הביתה ועשיתי הבדלה,עוד לפני שהספקתי לפתוח את הטלפון הנייד הוא כבר צלצל,שמחתי שיש לי את הזכות ובעזרת השם -ע”י ארגון החסד “עזר

קרא עוד »

ליצירת קשר

רוצה להתעדכן בחדשות?

דילוג לתוכן