שבע ברכות בבית החולים

יצחק ש. נאלץ להתאשפז עקב בעיות בקיבה, לצערו חתונת נכדו הראשון חלה בתוך תקופת האשפוז ונבצר ממנו להשתתף בשמחה.

ערב החתונה עודו שוקע בהרהורים נוגים ושוקע בתחושת החמצה וצער, הופתע לראות את צוות עזר לחיים גורר ציוד הגברה ומקרן גדול וכבד. לנגד עיניו המשתאות הוא רואה את החתן והכלה מובלים אל חופתם והקהל מזמר את הניגון המסורתי, עיניו זלגו דמעות ופיו רטט בבכי של התרגשות.

לאחר החופה עמדו בני המשפחה בקשר טלפוני והתברכו מהסב הנרגש. כך חווה הסבא מרחוק את כל מהלך החתונה יחד עם מתנדבי עזר לחיים שתמכו בו ועודדו את רוחו.

בזאת לא תם העניין, באחד הימים לאחר החתונה נכנסו בשערי בית החולים החתן והכלה וכל בני המשפחה וערכו סעודת שבע ברכות אצל מיטת הסב, מרוב התרגשות ושמחה יצחק קם לתחיה והחל לרקוד, שכח שהוא נמצא בבית החולים תחת השגחה… עד שהרופאים נזעקו והורו לו לשכב ולא להתאמץ יתר על המידה.

הפלא הגדול קרה לעיני הרופאים שראו כיצד האדם הכבוי והמותש גופנית ונפשית ששכב רק אתמול שלשום, חזר לעולם החיים. – הוא אוכל, לחשה האחות הראשית לרופא, כבר שבועות שהוא ניזון בעיקר מעירוי נוזלים. – החייתם אותי, הודה יצחק שוב ושוב למתנדבים העולזים מסביבו, אני לא יודע כיצד להחזיר לכם טובה על כל מה שעשיתם למעני.

ואם תהיתם מה מחזיק את מתנדבי עזר לחיים להתנדב ללא תגמול וללא התחשבות בשעות, הנה לכם התשובה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הצטרף לקהילה שלנו

ילד הפלא משמח את כולם…

בחג הפסח עשינו מסיבת חג מיוחדת למאושפזים בבית חולים תל השומר, מי שהגיעו והתנדבו לשיר ולשמח את הלבבות הם תזמורתו של צביקי לוקר והזמר רולי

קרא עוד »

מצות לפסח

אחרי שחילקנו את המצות לפסח ושמחנו מאושפזים בבית חולים, נתקלנו בתמונה של מקרר ריק כמעט לגמרי של משפחה יקרה שביקשה את העזרה שלנו לאחר החג.

קרא עוד »

העיניים שלו ספרו הכל…

העיניים שלו סיפרו הכולהוא מאושפז במחלקה הגריאטרית במרכז הרפואי 'שיבא' – תל השומרהגענו אליו לבקר אותו ואת המאושפזים האחרים במחלקההוא אמר לנו, אני אין לי

קרא עוד »

"פעקאלאך" למוצאי שבת…​

"פעקאלאך" למוצאי שבת… עוד מוצאי שבת חורפי ארוך ומשעמם בין כתלי בית החולים 'תל השומר'. בחוץ סגרירי וסוער, ובפנים עצוב וקודר. מבעד לדלתות החדרים נראו

קרא עוד »

features

Company

get started

הצטרף לקהילה

עיצוב אתרים

דילוג לתוכן